SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
177903. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Förgylld. Höjd ca. 110 cm.

Skada på nedre del av spegel. 2 nagg.

.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld. Höjd ca. 110 cm.

.

Antal besök: 581