SALONGSBORD, 1900-tal.

SALONGSBORD, 1900-tal.
177895. SALONGSBORD, 1900-tal.

Höjd ca. 64, längd 110, bredd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 509