PARTI LAJVKLÄDER och rustningsdelar.

1778867. PARTI LAJVKLÄDER och rustningsdelar.

Bestående bland annat av några delar i metall, klänning/klädesdräkt, skor, skärp och hjälm.

Slitage, skador, fläckar, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 430