SPETSGLAS, 2 st, 1800-tal.

SPETSGLAS, 2 st, 1800-tal.
1778736. SPETSGLAS, 2 st, 1800-tal.

Puntelmärkta, ett med väder i ben.
Höjd ca. 16-16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 16-16,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 222