TAKLAMPA, Sven Aage, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.

177871. TAKLAMPA, Sven Aage, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Etikettmärkt. Höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 355