Auktionshuset Kolonn
Möbler
Trädgårdsmöbler
SOLUR, grönpatinerad koppar och smide, 1900-talets andra hälft.
17786. SOLUR, grönpatinerad koppar och smide, 1900-talets andra hälft.
Höjd 94 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 94 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
5 392