MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets senare del.

177829. MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets senare del.

Höjd (kupa): 23 cm.

Slitage. Delar saknas. Omarbetad samt elektrifierad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (kupa): 23 cm.

Antal besök: 723