LEONARD WIEDH. STORMIG KLIPPKUST.

1778280. LEONARD WIEDH. STORMIG KLIPPKUST.

Olja på duk, signerad och daterad 1904,75 x 33 cm.

Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med skador.

Antal besök: 361