OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Två hästar. Tuschmålning. Kina. !900-tal. Signerad.

177822. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Två hästar. Tuschmålning. Kina. !900-tal. Signerad.

34x48 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x48 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 180