OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Betande häst. Tusch/Akvarell. Kina. 1900-tal. Signerad.

177821. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Betande häst. Tusch/Akvarell. Kina. 1900-tal. Signerad.

73x48 cm.

Gulnad, mindre fläckar. Veckad och buktig.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x48 cm.

Antal besök: 1 393