DOCKOR, parti, Asien, Japan.

DOCKOR, parti, Asien, Japan.
1778078. DOCKOR, parti, Asien, Japan.

Största dockans, mått, längd, ca 48 cm.
Minsta dockans mått, höjd ca 14 cm.

Varierande slitage.
Skador, lagningar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.
Skador, lagningar förekommer.

Antal besök: 496