SVEN-ÅKE RISFJELL. samekniv, halvhorn, signerad med monogram.

1777993. SVEN-ÅKE RISFJELL. samekniv, halvhorn, signerad med monogram.

Slida i horn och läder. Skaft i horn. Signerat med monogram både på skaft och slida. Total längd 19,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 934