PARTI KOPPAR, 12 delar, bla. Stekpannor och Kastruller, mestadels Krögarhuset.

177763. PARTI KOPPAR, 12 delar, bla. Stekpannor och Kastruller, mestadels Krögarhuset.

Handtag i mässing.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag i mässing.

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 1 352