SOFFBORD, Trä/Glas,Ikea.

SOFFBORD, Trä/Glas,Ikea.
1777525. SOFFBORD, Trä/Glas,Ikea.

Stomme i trä med glasskiva
Höjd 54, mått glasskiva 135 x 80 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i trä med glasskiva

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 986