HALVMODELL, 1900-talets andra hälft, föreställande segelbåtsskorv.

177677. HALVMODELL, 1900-talets andra hälft, föreställande segelbåtsskorv.

Längd 75, höjd ca 27 cm, monterad på svart spånskiva, 39 x 82 cm.

Slitage, repor, väggplatta med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804