PARTI LAMPOR 3 st, 1900-tal.

PARTI LAMPOR 3 st, 1900-tal.
17766. PARTI LAMPOR 3 st, 1900-tal.

2 golvlampor, 1 bordslampa, höjd 55 - 113 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 605