KOPPARFÖREMÅL 8 st, 18/1900-tal.

1776590. KOPPARFÖREMÅL 8 st, 18/1900-tal.

Bl.a kaffekannor och hinkar med lock.

Brukslitage. Ytslitage. Repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 425