MINIKYL, Primera, 2000-TAL.

MINIKYL, Primera, 2000-TAL.
1776201. MINIKYL, Primera, 2000-TAL.

Längd28, bredd 32, höjd 43 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage samt smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 072