NATTDUKSBORD, ek, 1900-tal.

NATTDUKSBORD, ek, 1900-tal.
17758. NATTDUKSBORD, ek, 1900-tal.

Med två lådor. Längd 47 bredd 33 höjd 79 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 3 724