CHIFFONIER, 1800-talets förra hälft.

1775788. CHIFFONIER, 1800-talets förra hälft.

3 lådor samt skrivinredning bakom klaff. Valnöt. Längd 121, bredd 57, höjd 152 cm.

Slitage, sprickor, fanerbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 681