BANJO, 1900-talets början.

BANJO, 1900-talets början.
17750. BANJO, 1900-talets början.

Med tillhörande fodral.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tillhörande fodral.

Bruksslitage.

Antal besök: 702