OIDENTIFIERAD POLSK KONSTNÄR. Olja på duk.

1774756. OIDENTIFIERAD POLSK KONSTNÄR. Olja på duk.

Landskap med vattendrag. A tergo signerad J. Korpanti. 44x34 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 284