KASTSPÖ MED RULLE, ABU 1750 A, 1900-tal.

177453. KASTSPÖ MED RULLE, ABU 1750 A, 1900-tal.

Kastspö märkt ABU.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kastspö märkt ABU.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 3 408