ARMIN SANDIG. 2 GRAFIK.

ARMIN SANDIG. 2 GRAFIK.
1774529. ARMIN SANDIG. 2 GRAFIK.

Etsningar på papper.
Signerad och daterad med blyerts 74 och 81
Varje papper är ca.. 50 x 65 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsningar på papper.

Gott skick.

Antal besök: 361