ARMIN SANDIG. 3 GRAFIK.

ARMIN SANDIG. 3 GRAFIK.
1774528. ARMIN SANDIG. 3 GRAFIK.

Etsningar i färg på papper.
Signerad och daterad 94 med blyerts.
Varje papper är ca.. 50 x 65 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsningar i färg på papper.

Gott skick.

Antal besök: 538