FILTERHÅLLARE, 3 st, porslin, bl.a. melitta.

1774424. FILTERHÅLLARE, 3 st, porslin, bl.a. melitta.

Melitta 123, ca 11.5 cm hög.
Melitta 103, ca 14 cm hög.
Omärkt, ca 23.5 cm hög.

Bruksslitage. Nagg på minsta filterhållaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Melitta 123, ca 11.5 cm hög.
Melitta 103, ca 14 cm hög.
Omärkt, ca 23.5 cm hög.

Antal besök: 838