MATTA. Ren ny ull. Röllakan. Axeco, signerad Ingegerd Selow.

177432. MATTA. Ren ny ull. Röllakan. Axeco, signerad Ingegerd Selow.

Handvävd röllakan, 100% ren ny ull i väft, 100% lin i varp
Mönster 757, "Örbyhus", färg 55
170x230 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

170x230 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 772