OLLE HAGDAHL. "Spanskt landskap", olja på duk, signerad samt daterad 77.

177429. OLLE HAGDAHL. "Spanskt landskap", olja på duk, signerad samt daterad 77.

Ca 60 x 79 cm.

Färgbortfall, enstaka mindre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 79 cm.

Antal besök: 3 398