VASER, 2 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

177380. VASER, 2 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Grön resp röd glasyr. Den röda ståendes i porslinsställ. Höjd 18,5 resp 19 cm.

Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre krackeleringar.

Antal besök: 814