HARALD ÖSTERGREN. Adventsljusstake, keramik, Ekeby, 1900-tal.

1773727. HARALD ÖSTERGREN. Adventsljusstake, keramik, Ekeby, 1900-tal.

Höjd 4,5 cm
Diameter 25 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 cm
Diameter 25 cm.

Bruksskick.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 746