CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1920-30-tal.

17735. CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1920-30-tal.

Konstläder, med fotpall.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstläder, med fotpall.

Slitage.

Antal besök: 1 265