MATSALSMÖBEL, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

177315. MATSALSMÖBEL, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord diameter 105, höjd 74
Stolar sitthöjd 45, rygghöjd 86 cm.

Utbytt bordsskiva med slitage och skador, smärre slitage och repor på bordsram och stolar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 105, höjd 74

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 971