KAFFESERVIS, 50 delar, "Old country roses", Royal Albert, England.

177311. KAFFESERVIS, 50 delar, "Old country roses", Royal Albert, England.

16 st kaffekoppar med fat, 16 st asietter, 1 st sockerskål samt en gräddkanna.

Smärre slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 11 132