Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GIUSEPPE TESA. Hamnbild, olja på duk, signerad.
177278. GIUSEPPE TESA. Hamnbild, olja på duk, signerad.
Ca 30 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 30 x 40 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 993