TVÄTTSTÄLL, 2 delar, glas, målad emaljdekor, Omkring sekelskiftet 1900.

177272. TVÄTTSTÄLL, 2 delar, glas, målad emaljdekor, Omkring sekelskiftet 1900.

Kanna, höjd 23,5 cm
Fat, diameter 21, 5 cm.

Slitage. Skål med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, höjd 23,5 cm
Fat, diameter 21, 5 cm.

Antal besök: 636