BYRÅ, funkis, 1930-tal.

BYRÅ, funkis, 1930-tal.
177256. BYRÅ, funkis, 1930-tal.

Längd 85, bredd 43,5, höjd 70 cm
Bakstycke med stämpelmärkning (se bild).

Slitage, repor. märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor. märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 182