FÖRVARING/BRICKOR, 4 delar, Plast, Ikea, 19/2000-tal.

1772461. FÖRVARING/BRICKOR, 4 delar, Plast, Ikea, 19/2000-tal.

Bricka, röd, 57 x 40 cm, möjligen Thord Björklund.
Box med utdragbar låda, röd, 33 x 25 x 13 cm, Thord Björklund.
2 st Serveringsbrickor, genomskinliga, 50 x 30 x 10 cm.

repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

repor, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 642