OLAV CHRISTOPHER JENSSEN. Olav Christopher Jenssen, etsning, 'Simultan'.

1772003. OLAV CHRISTOPHER JENSSEN. Olav Christopher Jenssen, etsning, 'Simultan'.

Olav Christopher Jenssen (f. 1954), etsning, 'Simultan'. Abstrakt komposition med cirklar i svartvitt, signerad längst ner till höger, och självhäftande etikett på baksidan, 59x69,5 cm (61.5x72cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 848