RING, 18K guld med svart sten.

1771789. RING, 18K guld med svart sten.

Slät ring med svart slipad sten. Ringstorlek ca 55/17,5. Total vikt ca 7,2 g.

Bruksslitage. Inskriptioner. Sten med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575