BELLMANSTOL, 1800-talets början.

177162. BELLMANSTOL, 1800-talets början.

Sabelformade ben.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sabelformade ben.

Antal besök: 3 895