VÄVNAD, linne, bemålad, 1900-talets början, 193 x 55 cm.

177100. VÄVNAD, linne, bemålad, 1900-talets början, 193 x 55 cm.

"Med hacka och med spade vi draga hem så glade till skogarnade stora och kullorna de små".

Isydda ringar för upphängning.

Ytslitage.
Lösa sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.
Lösa sömmar.

Antal besök: 626