TITTÄGG samt DOCKSKÅP med diverse tillbehör.

177089. TITTÄGG samt DOCKSKÅP med diverse tillbehör.

Tittägg, längd ca 14,5 cm.
Dockskåp längd ca 38,5 cm.
Medföljer diverse tillbehör samt diverse leksaker.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tittägg, längd ca 14,5 cm.
Dockskåp längd ca 38,5 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 527