PLÅTBURKAR, 7 st, 1900-tal.

PLÅTBURKAR, 7 st, 1900-tal.
1770374. PLÅTBURKAR, 7 st, 1900-tal.

Olika modeller samt storlekar. Höjd ca 10-17 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Ytrost. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 326