STIG "SLAS" CLAESSON. "Globen", färglitografi, signerad samt numrerad 141/300.

177028. STIG "SLAS" CLAESSON. "Globen", färglitografi, signerad samt numrerad 141/300.

Bildyta 43 x 58,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43 x 58,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 259