MÄRKLIN, räls, 1900-tal.

MÄRKLIN, räls, 1900-tal.
1770210. MÄRKLIN, räls, 1900-tal.

Olika delar räls till tågbana.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 588