JARDINIERE, nysilver, 1900-talets första hälft.

177016. JARDINIERE, nysilver, 1900-talets första hälft.

Oval med hänklar och glasinsats. Dekor av frukter och växter. Längd 42 cm.

Nagg på glasinsatsen samt inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 803