SERVIS, Vaguer, Frankrike, 1900-tal, silver 2264 g.

177015. SERVIS, Vaguer, Frankrike, 1900-tal, silver 2264 g.

Dekor av akantusbård, gjutna lejontassar. Kaffekanna, tekanna, sockerskål, gräddkanna.

Liten bit av mellanlägget på tekannans hänkel saknas, smärre repor och bucklor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 812