FIGURIN, parian, "Hermes", Gustavsberg, daterad 03.

176967. FIGURIN, parian, "Hermes", Gustavsberg, daterad 03.

Höjd 20,5 cm.

Nagg vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Nagg vid fot.

Antal besök: 1 892