NAKENSTUDIE AV MAN, rödkrita på papp, otydligt signerad och daterad nov 09.

176959. NAKENSTUDIE AV MAN, rödkrita på papp, otydligt signerad och daterad nov 09.

66x51 cm.

Trasiga kanter med fläckar och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

66x51 cm.

Antal besök: 1 071