KNIV, eka modell, swede 60, a&s märkning.

1769526. KNIV, eka modell, swede 60, a&s märkning.

Längd utfälld 20 cm, handtag i teak EKA modell, a&s märkning på handtag.

Slitage och skador på tillhörande låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 104